KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12599025
nr 1259 9025
Lars Huck Hultgren
(f. 1931), Sverige
Etsning, 6/15, "Seated Nude". Signerad, daterad -62. Motivet: 30x21
Lars Huck Hultgren, svensk målare, grafiker och skulptör född 1931.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 juni 2019
kl 19:06:06
3/6 10:13:08
Lars Huck Hultgren
Läs mer om Lars Huck Hultgren